• Wpisów: 103
  • Średnio co: 31 dni
  • Ostatni wpis: 7 lat temu, 23:41
  • Licznik odwiedzin: 25 096 / 3228 dni
 
facecjonistka
 
Czerwonej zebry co prawda nigdy nie widziałam... nie mniej ostatnio malując sobie paznokcie malinowym(?) odcieniem czerwieni mnie natchnęło.

Jeżeli komuś się podoba, dorzucam tutorial.

1. Malujemy paznokcie na jednolity kolor - tutaj już wspomniana czerwień. Możemy oczywiście użyć dowolnego intensywnego koloru
01.JPG


2. Dolną część pazurków (przy skórkach) malujemy jakimś jaśniejszym kolorem - w moim przypadku pomarańczem. Dobrze żeby kolor nie był całkowicie kryjący i wtapiał się w kolor bazowy.
02.JPG


3. Pozostaje jeszcze namalowanie czarnych linii. Najlepiej jeśli użyjemy do tego cieniutkiego pędzelka do zdobień. Ja jeszcze zanim wzięłam się za zebrowe pasy, końcówki paznokci ozdobiłam lakierem brokatowym. Słowo na temat pasów. Żeby nie musieć poprawiać paznokci po sto razy najlepiej postawić na prostotę. Ja mam swój wzór w głowie. Zaczynam od dwóch łuków od dołu paznokcia.potem kolejne dwa łuki robie w pionie tak żeby się łączyły i po ich bokach po 1-2 linie i koniec.
03.JPG


Mam nadzieję, że opis jest w miare czytelny i przejrzysty ( zawsze ciężko było mi cokolwiek wytłumaczyć ;)). No i jeśli się komuś przyda i kogoś zainspiruje to się cieszę :)

Have fun!

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego