Wpisy użytkownika facecjonistka z dnia 23 lipca 2010

Liczba wpisów: 1

facecjonistka
 
Z racji, że na swoim blogu zahaczam o temat mody, powinnam oczywiście wrzucić jakieś swoje "ispirejszyns" czyli arcymodne fotki przedstawiające kolorowe to i owo.

Zatem.

Pierwszze Primo: Obowiązkowo piękne babeczki w pastelowych kolorach
we_dwoje_1_12114.jpgi inne kolorowe pyszności :)
gummy-bears-web_1.jpg


Drugie primo: jakąś wychudzoną dziewoję odzianą w coś modnego
_juliett_k.jpg


i jeszcze jedną

lalla.jpgjeszcze jedną i powiedzmy że starczy

lalalala.jpg


Można jeszcze wrzucić fotki z jakiegoś melanżu, suto zakrapianego, kolorowymi rzecz jasna, drinkami.
Zawsze jednak u kresu posta zwanego "inspirejszyns" brakuje kolejnego zdjęcia jak owe dziewoje inspirująco rzygają po kolorowych słodkościach i drinkach.
Nie chodzi o to, że jestem przeciwniczką mody, słodyczy, imprez czy szczupłej sylwetki. Pragnę jednak zauwarzyć, że ciągi takich zdjęć mają rzekomo pokazywać, co pozytywnie na nas oddziaływuje i nam się podoba. W efekcie w młodych głowach powstaje pewien obraz, do którego chcą dążyć. Chcą słodkiego, beztroskiego życia, imprez, szczupłej sylwetki i fajnych ubrań. Ha! Zresztą kto by nie chciał! Problem w tym, że wprowadzając ten obraz zderzamy się z brutalną rzeczywistością. Przykro mi, drogie młode białogłowe. Słodycze dobre, alkohol kaloryczny a wygląd coraz mniej atrakcyjny. Oczywiście grono dziewczyn w tym modelek ma szczupłą sylwetkę z natury, ale tych jest jak na lekarstwo zatem przed młodą, krejzi "feszyn lower" staje wybór: głodzić się i tylko przy znajomych pokazywać się z babeczką i drinkiem, czy rzygać na potęgę? Każda droga dobra jeśli naszym życiowym celem jest autoagresja, utrata zdrowia i depresja.

Apeluję zatem o zachowanie zdrowego rozsądku i trzeźwego spojrzenia na świat. Słodycze są ZA-JE-BIS-TE!, modę stawiam w jednym szeregu z innymi dziedzinami sztuki i stylem życia, imprezować lubię, ale na Boga ja myślę!

dziękuję :]
  • awatar labomba: świetna ironia, doskonale oddaje sprawę ;)
  • awatar facecjonistka: dziekuje :) ciesze się że ktoś to w ogole przeczytał
  • awatar facecjonistka: @♥corncandy♥: tak jak wspomniałam nie mam nic przeciwko szczupłej sylwetce. Chciałam zwrócić uwage na problem, którego nie da się nie widzieć. Pozdrawiam :)
Pokaż wszystkie (3) ›